Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 UWAGA !!!  Zapoznaj się z regulaminem !!! Biorąc udział w imprezach, akceptujesz wszystkie jego punkty !!!

 

 

Hot News !!!

Już rano ??

 

Nic nie szkodzi,

u nas jest 

AFTER PARTY

 

Więcej…

SUPER NOWOŚĆ !!!

 

Tylko dla wytrwałych !!!

Kup ZŁOTY BILET w cenie 100 zł i baw się na dwóch kolejnych imprezach.

 

Sprawdź szczegóły

październik 2019
P W Ś C Pt S N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Najbliższe imprezy

Pt Paź 25, 2019 @22:00 - 05:00AM

Total Naked !!

So Paź 26, 2019 @22:00 - 05:00AM

Bunkier w Negliżu

Pt Lis 01, 2019 @22:00 - 05:00AM

Naked w kominiarkach

So Lis 02, 2019 @22:00 - 05:00AM

Bunkier w Negliżu

                                                

 

                                                      REGULAMIN

 

 

1. BUNKIER to impreza prywatna przeznaczona tylko dla pełnoletnich mężczyzn o orientacji homo/biseksualnej.

2. Uczestnik imprezy organizowanej przez BUNKIER jest zobowiązany do zapoznania się i przestrzegania niniejszego regulaminu oraz zastosowania się do wskazań i poleceń organizatora imprezy.

3. Osoby przebywające w BUNKRZE mają obowiązek bezwzględnego stosowania się do zaleceń obsługi, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku.

4. Organizator imprezy zastrzega sobie prawo do selekcji gości pod względem dresscodu oraz odmowy wstępu na imprezę bez podawania wyraźnej przyczyny.

5. Zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, środków odurzających lub substancji psychotropowych. Personel BUNKRA ma prawo przeglądania zawartości bagaży, torebek, odzieży osób, w przypadku podejrzenia, że osoby te wnoszą lub posiadają w/w przedmioty, w przypadku odmowy w/w czynności, osoba odmawiająca musi opuścić lokal.

6. Do lokalu nie będą wpuszczane osoby: nietrzeźwe, będące pod wpływem środków odurzających, zachowujące się agresywnie, posiadające przedmioty określone w pkt. 5 regulaminu, odmawiające zgodnie z regulaminem oddania się czynnościom, o których mowa w pkt. 3 regulaminu, oraz osoby wobec których została orzeczona kara zakazu wstępu.

7.  Do BUNKRA mają wstęp jedynie osoby powyżej 18-go roku życia. Obsługa ma prawo do wylegitymowania gościa Klubu w celu weryfikacji jego wieku (należy posiadać dokument ze zdjęciem potwierdzający wiek).

8. Imprezy organizowane przez BUNKIER to wyłącznie imprezy składkowe – osoba chcąca wziąć udział w imprezie jest zobowiązana do uiszczenia składki niezbędnej do przygotowania imprezy min. koszty najmu lokalu, zakup napojów, sprzątanie itp.  Wysokość składki zależy od typu imprezy. 

9. Podczas organizowanej imprezy BUNKIER nie prowadzi sprzedaży napojów i alkoholu. Wszelkie napoje przeznaczone do spożycia są wystawione w/przy lodowce. Każdy z uczestników obsługuje się samodzielnie i może spożyć dowolna ilość napojów. Zabrania się wynoszenia jakichkolwiek napojów poza miejsce organizowanej imprezy.

10. Uczestnicy imprezy mogą pozostawić swoje rzeczy w szatni, rzeczy te są pakowane w ponumerowane worki i umieszczane w szafach. Odpowiedni numer worka z pozostawionymi rzeczami jest zapisywany na opasce - zaproszeniu, którą otrzymuje i jest zobowiązany nosić ją nieuszkodzoną na ręce oraz do jej zwrotu przed wyjściem z imprezy.

11. Worki z szaf podaje wyłącznie obsługa imprezy. W trakcie trwania zabawy uczestnik ma swobodny wgląd w worek z pozostawionymi rzeczami pod warunkiem okazania zapisanego wcześniej numeru. 

12. W przypadku zagubienia numerku do szatni: obsługa ma prawo pobrać opłatę w wysokości 20 zł za jego utratę oraz odmowy wydania rzeczy osobistych lub pozostawienia do końca imprezy, celem weryfikacji.

13. Rzeczy gości znalezione na terenie BUNKRA należy przekazać Obsłudze.

14. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwa jej organizator. Każdy z uczestników imprezy powinien zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu osób biorących udział w zabawie. Wulgarne i nieprzyzwoite zachowania wobec osób trzecich nie będą tolerowane. Pamiętajmy też że większość imprez odbywa się w zamieszkanych przez innych budynkach, wiec kulturalnym jest używanie stonowanego głosu, wszelkie wrzaski i krzyki są niestosowne.

15. W przypadku drastycznego naruszenia regulaminu, obsługa BUNKRA ma prawo użyć środków bezpośredniego przymusu w celu zapewnienia bezpieczeństwa.  Każdorazowe wykroczenie o znamionach przestępstwa i aktów wandalizmu zgłaszane będzie policji. Jednocześnie w przypadku osób, które dopuściły się aktów 
o znamionach przestępstwa lub wandalizmu, oprócz pociągnięcia do odpowiedzialności materialnej/karnej BUNKIER zastosuje zakaz wstępu.

16. Uczestnicy mogą być narażeni na ciągłe przebywanie w strefie poziomu dźwięku i światła mogącego spowodować uszkodzenia słuchu i wzroku.

17. W przypadku częściowego lub stałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego poziomem dźwięku i światła uczestnicy nie będą ubiegali się o żadne odszkodowanie, gdyż wchodzą na imprezę na własną odpowiedzialność.

18. Należy zachować szczególną ostrożność na podestach i schodach łączących oba poziomy klubu, używając poręczy.

19. Podstawą wstępu i pobytu w BUNKRZE dla dziennikarzy: prasa, radio i TV – jest zaproszenie wydane przez organizatora imprezy lub akredytacja upoważniająca do wstępu na imprezę.

20. Na terenie całego lokalu obowiązuje całkowity zakaz rejestracji dźwięku i obrazu. Odstępstwem jest odrębna zgoda wydana przez kierownictwo klubu.

21. W przypadku wyrządzenia szkód materialnych, zniszczenia przedmiotów i urządzeń znajdujących się w BUNKRZE sprawcy zobowiązują się do zwrotu kosztów za poniesione straty.

22. Podczas imprez obowiązuje kategoryczny zakaz sprzedaży i spożywania narkotyków czy dopalaczy.

23. W BUNKRZE obowiązuje zakaz palenia tytoniu, z wyłączeniem oznakowanych i przystosowanych do tego pomieszczeń dla palących. Osoby przebywające na salach dla palących dobrowolnie zgadzają się na przebywanie w zadymionym pomieszczeniu.

24. Uczestnicy imprezy proszeni są o utrzymywanie po sobie porządku, a w razie wszelkich problemów czy nieprawidłowości poinformowanie o nich organizatora. 

25. Każdorazowe wyjście z BUNKRA oznacza przecięcie opaski przez obsługę lokalu i skutkuje opuszczeniem terenu BUNKRA. Osoba która odmawia wykonania tej czynności nie zostanie ponownie wpuszczona. Osoby wchodzące powtórnie zobowiązane są do ponownej zapłaty za wstęp

26. Osoby nieprzestrzegające ustaleń powyższego regulaminu lub nie reagujące na polecenia organizatora mogą za skutkiem natychmiastowym zostać wyproszone z imprezy, a w szczególnych sytuacjach (dot. pkt 9, 10) obsługa ma prawo zatrzymać osobę i przekazać policji a poniesione koszty związane z biletem wstępu nie są zwracane.

27.  Godzina zamknięcia Klubu ustalana jest stosownie do okoliczności przez Kierownictwo.

28. Kierownictwo klubu oraz upoważnione przez nich osoby są uprawnione do kontroli przestrzegania Regulaminu, a w przypadku stwierdzenia uchybień do zakazania korzystania z klubu.

29. Za nieprzestrzeganie niniejszego Regulaminu grozi odpowiedzialność karna (art. 21 ust. 2, Ustawy z dnia 22.08.2002r.)

 

KIEROWNICTWO BUNKRA

Newsletter

Skorzystaj z naszego newslettera, aby wiedzieć o wszystkich nowościach najszybciej.

Facebook Image

SMS-news

Zostaw nam swój numer, a poinformujemy Cię o wszystkich newsach smsem.

 


Zaloguj sie wcześniej na swoje
konto na facebooku,
i polub nas, oglądaj newsy poniżej.